O NAS

Sarsped to usługi transportowe, spedycyjne oraz profesjonalne rozwiązania logistyczne

Firma Sarsped to dynamicznie rozwijająca się firma z branży TSL (Transport – Spedycja - Logistyka), która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, spedycyjnych oraz rozwiązań logistycznych w oparciu o transport multimodalny.

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy dzięki otwartości na nowe koncepty i innowacyjności.

Wierzymy, że bardzo dobra jakość i szeroki pakiet usług oferowany naszym Klientom będzie długotrwałym gwarantem owocnej współpracy.

Relacje biznesowe budujemy na zasadach partnerstwa i zaufania. Pracujemy tak aby poznać potrzeby i preferencje naszych klientów.

Misją naszej firmy jest zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia z każdej z wykonywanych usług. Znajomość tematyki w branży Transport Spedycja Logistyka (TSL) daje możliwość zaoferowania naszym klientom serwisu, jaki w zupełności współgra z ich wyobrażeniami i oczekiwaniami.

Przyświecają nam trzy maksymy:

  • Nie ma transportu nie do wykonania
  • Nie ma problemu nie do rozwiązania
  • Nie ma usługi której nie można wycenić

W związku z tym zachęcamy do przesyłania zapytań transportowych – chętnie przygotujemy ofertę.

Jak Pracujemy

Mamy oko na Twój towar

Oferujemy naszym klientom przydzielenie osobistego opiekuna, który na bieżąco informuje o wszystkich zaistniałych zdarzeniach oraz oczywiście o rozładunkach/załadunkach powierzonych nam towarów. Osoba ta dba o cały przebieg transportu i nadzoruje proces jego realizacji.

Zamów transport Zamów transport

usługi transportowe

usługi spedycyjne i rozwiązania logistyczne